Profesjonalne Markery Artystyczne, Markery Alkoholowe PRO | Pomido.pl

Markery Profesjonalne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Profesjonalne markery artystyczne

Chcesz nauczyć się rysować i malować jak profesjonalista? A może jesteś już doświadczonym artystą i szukasz najlepszych markerów artystycznych do wykorzystania w swoim następnym arcydziele. Bez względu na to, jaki masz poziom doświadczenia, nasze markery alkoholowe pro są idealne dla Twoich potrzeb.

Markery profesjonalne

Markery artystyczne to przyrządy do malowania i rysowania na bazie alkoholu, które są używane do tworzenia dzieł sztuki. Pisaki z alkoholem mają podwójne końcówki, które ułatwiają użytkowanie i zapewniają większy wybór w jednym pisaku. Markery na bazie alkoholu są znane z doskonałego krycia i różnorodności kolorów, dzięki czemu nadają Twoim dziełom profesjonalnego i gładkiego rezultatu.

Sztuka jest fajna, gdy robisz to dobrze. 

 

Podczas gdy obecnie wielu grafików pracuje głównie na komputerach, markery pozostają niezbędnym narzędziem w zawodzie, lub w wypełnianiu swojej pasji artystycznej. Idealne do tworzenia kolorowych obrazów, cieniowania, grafik na odzieży i wiele innych. Bogactwo wielu kolorów pozwala na tworzenia sztuki na różnego rodzaju powierzchniach, takich jak:

  • ubrania
  • papier
  • ściany
  • karton

 

Wyposażony w odpowiedni zestaw kolorów możesz osiągnąć niesamowitą szczegółowość i głębię. Niezależnie od tego, czy szukasz swojego pierwszego zestawu, czy najczęściej używanych kolorów, nasze propozycje pomogą Ci dokonać dobrego wyboru.

Markery alkoholowe dwustronne

Markery alkoholowe zapewniają odpowiednią równowagę między wydajnością a przystępną ceną. Nadają się one do użytku profesjonalnego i są wyposażone w bardzo żywy atrament, który nie blaknie, dzięki czemu długo cieszy swoją wyrazistością. Tusz bardzo szybko wysycha, co zapobiega rozmywaniu i jednocześnie wnika w papier, tworząc powłokę wodoodporną. Ich dużą zaletą są dwustronne końcówki (cieńsza i grubsza) dzięki temu z jednego markera masz dwa zastosowania, które idealnie możesz wykorzystać do wielu projektów. Cienka końcówka idealnie tworzy cienkie linie i kontury, a grubsza doskonale sprawdzi się przy kolorowaniu lub cieniowaniu kolorów. Markery alkoholowe sprzedawane są w zestawach, jak i pojedynczo, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć lub stworzyć dokładnie taki odcień, jaki sobie wyobrazisz.

 

Tanie markery alkoholowe

Markery alkoholowe tanie znajdziesz tylko na Pomido.pl. Przystępna cena nie obniża jakości naszych produktów. Dążymy do tego, by wysokiej jakości profesjonalne markery były dostępne dla każdego aspirującego lub profesjonalnego artysty.

X