Markery olejowe grube i cienkie, flamastry do metalu, gumy, drewna - sklep online

Markery Olejowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Markery olejowe do metalu gumy, drewna, plastiku, szkła i wielu innych powierzchni

Cienkopisy i grube flamastry olejowe – trwałe, niezawodne i odporne na każde warunki.

Nasz sklep oferuje wysokiej jakości markery olejowe, które są idealne do wielu zadań, które wymagają trwałego śladu. Niezależnie od tego, czy musisz zostawić niezmywalny ślad na metalu, szkle, gumie czy innych powierzchniach, nasze markery olejowe sprawdzą się w każdym środowisku. Wybierz spośród wielu grubości i kolorów, w tym białego cienkiego markera olejowego, czarnego lub kolorowego grubego markera olejowego, lub uniwersalnego cienkopisu olejnego do różnych zadań. Dzięki niezawodnemu, długotrwałemu tuszowi i wygodnemu uchwytowi każdy nasz marker i cienkopis olejowy zapewnia doskonałe wrażenia podczas pisania na każdym nośniku.

Cechy naszych markerów

Nasze markery mają gamę wyjątkowych cech, które sprawiają, że nadają się do różnych zastosowań, zarówno w domu, jak i przemyśle. Tusz jest trwały i nieusuwalny, co oznacza, że jest odporny na światło, wodę i ścieranie mechaniczne. Dzięki szybkoschnącej formule i bezzapachowemu tuszowi bez dodatku szkodliwych substancji, takich jak toluen czy ksylen, nie musisz się martwić, że się rozmażą lub sprawią, że Twoja przestrzeń pracy będzie nieprzyjemnie pachnieć. Nasze nietoksyczne markery są bezpieczne i niezwykle uniwersalne, ponieważ można ich używać na szkle, plastiku, folii, metalowej skórze, suchym drewnie, papierze i kartonie! Ciesz się najwyższą jakością pisania dzięki naszym niezawodnym markerom!

Flamastry olejowe — od sztuki po przemysł

Dla każdego, kto pracuje w przemyśle stolarskim lub szklarskim, trwały marker olejowy gruby lub cienki może pomóc w zapewnieniu wydajnej i precyzyjnej pracy z delikatnymi materiałami. Marker olejowy biały cienki nada się do oznakowywania ciemnych powierzchni, na których żaden inny kolor nie byłby wystarczająco widoczny. Szybkoschnące markery olejowe do metalu i szkła są też idealne do zaznaczania miejsc, w których należy wykonać cięcie na różnych gładkich powierzchniach. Oprócz zdolności do wysychania, te wysokiej jakości markery pozostają na zawsze nawet w trudnych warunkach zewnętrznych itp. Są też idealne do użytku przez artystów specjalizujących się w malowaniu na szkle lub innych śliskich mediach. Nasza oferta trwałych markerów olejowych zapewnia doskonałe rezultaty w każdej sytuacji, która wymaga wykonania niezawodnych oznaczeń.

X