Markery kredowe do tablic i szkła - ścieralne i zmywalne mazaki | sklep internetowy

Markery Kredowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Markery kredowe — zmywalne pisaki do tablic, szyb i plastiku

Markery kredowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne ze względu na ich wszechstronność i łatwość użycia. Niezależnie od tego czy jesteś nauczycielem szukającym bardziej nowoczesnego sposobu pisania na tablicy, czy rodzicem szukającym zmywalnego sposobu na wyrażenie kreatywności Twoich dzieci, markery kredowe są świetną opcją, również jako pisaki do szyb zmywalne. Nasz sklep oferuje szeroki wybór najlepszej jakości markerów kredowych, które pozostawiają wyraźny kolor i są bezpieczne, dzięki brakowi substancji toksycznych. Posiadamy również wiele kolorów, więc Twoja lekcja może być kolorowa i interaktywna, a dzieła Twojego młodego artysty nie do zapomnienia.

Co to są markery kredowe?

Mazaki kredowe to nietoksyczne i niepylące pisaki wypełnione płynną kolorową kredą, które mogą być używane na różnych powierzchniach. Idealnie zastępują kredę, której pył może niektórych drażnić, ale również pozostawią zmywalny ślad na powierzchniach takich jak szkło i metal, przez co wyprzedzają zwykłą kredę w zastosowaniach. Markery kredowe są dostępne w szerokiej gamie kolorów i mogą być wykorzystywane do różnych celów, od oznaczania słoików i butelek przez malowanie obrazów po zwracanie uwagi na sprzedawane produkty lub usługi w witrynie sklepowej.

Na jakich powierzchniach można używać markerów kredowych?

W przeciwieństwie do zwykłej kredy, która jest przeznaczona wyłącznie do tablic, markery kredowe mogą znaleźć zastosowanie na dużo szerszej gamie powierzchni. Są zmywalne na tablicach kredowych, tablicach suchościeralnych, szkle i lustrach, plastiku, metal oraz winylu.Ich drugie trwałe (nieścieralne) zastosowanie można zastosować na porowatych powierzchniach, takich jak papier, karton, ściany czy drewno, pamiętając, że na drewnie laminowanym marker schodzi bez problemu. Przy tak wielu zastosowaniach zachęcamy do spróbowania naszych mazaków kredowych. Niezależnie od tego, czy szukasz markerów kredowych dla nauczycieli, czy markerów kredowych dla dzieci, mamy dla Ciebie idealny produkt.

X