Butelki termiczne, metaliczne z nadrukiem Arctherm | Sklep Pomido.pl

Butelki termiczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

Butelki termiczne Arctherm ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml

Podkreśl swój niebanalny styl i wybierz własną, niepowtarzalną butelkę termiczną, by wszędzie cieszyć się swoim ulubionym napojem.

 

Butelki termiczne

Gdy szukasz ciepłego lub zimnego orzeźwienia w podróży – przywitaj się z naszymi butelkami termicznymi. Bezpieczna dla produktów spożywczych butelka wielokrotnego użytku nie zawiera BPA i jest izolowana termicznie, dzięki czemu utrzymuje ciepło przez 12 godzin i może utrzymywać płyny w chłodzie do 24 godzin. Nasza wygodna butelka podróżna wykonana ze stali nierdzewnej może ogrzać chłodny poranek lub oszczędzić Ci potu nawet w najgorętsze dni.

Butelki termiczne służą do przechowywania substancji w temperaturze znacznie różniącej się od temperatury otoczenia. Wykonane z dwuściennej konstrukcji i uszczelnieniem próżniowym, co zapobiega przenoszeniu ciepła. Powietrze oddzielające te warstwy jest usuwane w celu wytworzenia próżni. Dzięki tej wysoce wydajnej, izolacji próżniowej napoje dłużej pozostają cieplejsze lub zimniejsze.

Butelka termiczna eko

Butelka termiczna na kawę utrzymuje ciepło przez 12 godzin oraz zimną cold brew przez 24 godziny. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w szkole, Twoja metalowa butelka termiczna będzie zawsze przy Tobie.

Naszą mocną stroną jest połączenie designu i praktyczności, które zawsze tworzy oryginalne wzornictwo kolorystyczne. Proste i wyrafinowane linie termosu w jednolitym kolorze to najbardziej eleganckie rozwiązanie, ale jeśli lubisz bawić się kolorami i kontrastami, możesz wybrać nasze najbardziej kreatywne projekty i wzory. Butelka 500 mljest w 100% hermetyczna i izolowana, dzięki czemu możesz bezpiecznie zabrać ze sobą poranną kawę lub herbatę! Butelki matowe termiczne nadają się do mycia, wielokrotnego użytku, są stworzone tak, aby służyły przez długi czas bez wpływu na środowisko. Butelki metaliczne termiczne mogą być pierwszym lub kolejnym krokiem w Twojej ochronie środowiska poprzez ograniczenie produkcji odpadów jednorazowych. Te termosy są wykonane ze stali nierdzewnej i stanowią zrównoważoną alternatywę, której nie możesz przegapić.

Butelka termiczna z nadrukiem

Butelki z powłoką gumową, wykonane ze stali nierdzewnej, są bardzo dobrze izolowane, dzięki czemu doskonale nadają się do utrzymania gorącej kawy, lub zimnej mrożonej herbaty. Butelki termiczne są niezbędnym elementem dla każdego, kto lubi pić gorące lub zimne napoje w podróży. Idealne połączenie designu i funkcjonalności znajdziesz w naszych butelkach termicznych. Nowoczesne kształty i żywe kolory nadają niepowtarzalny charakter butelkom. Butelki ze wzorem pomogą wyrazić Twój charakter i osobowość, a jednocześnie pokolorują Twoje otoczenie. Niezależnie od tego, czy szukasz eleganckiej i minimalistycznej butelki, czy kolorowej i przyciągającej wzrok, na pewno znajdziesz butelkę termiczną z nadrukiem, która będzie dla Ciebie idealna.

X