Butelki i kubki termiczne | Sklep Internetowy Pomido.pl — najlepsze okazje

Butelki i kubki termiczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 34

Butelki i kubki termiczne

Codziennie utrzymuj nawodnienie na wysokim poziomie. W Pomido znajdziesz szeroką gamę butelek i kubków termicznych ze stali nierdzewnej, które utrzymają Twoją ulubioną kawę czy herbatę zawsze pod ręką.

Butelki i kubki termiczne są niezbędne do utrzymania napojów o odpowiedniej temperaturze. Butelki termiczne posiadają próżniowo zamkniętą komorę, która również pomaga utrzymać gorące lub zimne napoje. Butelki i kubki termiczne są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki temu możesz dostosować je do własnych upodobań lub preferencji najbliższych. Zachowaj ciepłą herbatę i kawę przez wiele godzin każdego dnia. Kubek termiczny butelka to must-have dla każdego zmarzlucha, a jednocześnie świetny prezent dla rodziny i przyjaciół.


Butelki i kubki termiczne sklep internetowy

Wraz z rozwojem kultury kawowej rośnie także wybór naczyń dedykowanych temu napojowi. Oprócz różnych dzbanków do kawy i filiżanek istnieje wiele pojemników na wynos, takich jak kubki i butelki termiczne Arctherm. Zadaniem tych pojemników jest przede wszystkim utrzymywanie temperatury napoju przez długi czas. Niezależnie od tego, czy jest to gorąca herbata lub kawa, zimna woda, czy orzeźwiający sok, termos lub kubek sprawią, że napój pozostanie tak gorący lub zimny, jak wtedy, gdy po raz pierwszy wlałeś. Oznacza to, że możesz cieszyć się ulubionym napojem podawanym w dokładnie odpowiedniej temperaturze przez wiele godzin.

Butelki i kubki termiczne zakupy online są bardzo wygodne. Wybierz ulubiony design i rodzaj naczynia termicznego i ciesz się jego wspaniałymi właściwościami przez cały rok. Jednym z głównych powodów ogromnej popularności butelek, jest fakt, że promują one proekologiczne podejście do spożywania napojów. Nie tylko zmniejsza to liczbę jednorazowych kubków wyrzucanych każdego dnia na całym świecie, ale także sprawia, że Twój napój smakuje lepiej – nie ma papierowego, czy plastikowego posmaku psującego smak Twojej ulubionej kawy.

Dlaczego warto wybrać kubki i butelki termiczne?


Mniej jednorazowych odpadów z tworzyw sztucznych

Czy wiesz, że Europejczyk wyrzuca średnio 33 kilogramy plastiku rocznie? Prawie 40 proc. to opakowania, np. plastikowe butelki. Każda butelka na wodę, którą wyrzucasz, ma znaczenie. Zmień swoje nawyki i zainwestuj w butelkę termiczną, która posłuży Ci na lata.

Funkcjonalność i estetyka w jednym

Każdy lubi czuć się wyjątkowo. Najlepiej jest to oczywiście osiągnąć dzięki osobistemu prezentowi. Dlatego możesz sprawić swoim najbliższym praktyczny, a jednocześnie wyróżniający się prezent w postaci butelki lub kubka termicznego.

100% szczelność

Wyjątkowa butelka czy kubek termiczny sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał martwić się o rozlanie napojów w torbie czy plecaku. Wysokiej jakości butelki nie przeciekają i skutecznie utrzymują pożądaną temperaturę przez wiele godzin.

Zabierz ze sobą orzeźwiającą herbatę, lub gorącą kawę, gdziekolwiek jesteś, z butelką lub kubkiem termicznym. Próżniowe naczynia pomagają utrzymać napoje gorące lub zimne przez wiele godzin. Butelki i kubki wielokrotnego użytku są wygodne do codziennego użytku, w biurze, szkole, podróży, na wędrówce lub podczas kempingu.

X