Akcesoria do podgrzewaczy tytoniu Iqos — Sklep internetowy online Pomido.pl

Akcesoria do podgrzewaczy tytoniu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Akcesoria do podgrzewaczy tytoniu

Podgrzewacze do tytoniu to świetny sposób na cieszenie się tytoniem bez konieczności palenia tradycyjnych, śmierdzących papierosów. A akcesoria do tytoniu pomogą utrzymać Twój podgrzewacz w czystości i prawidłowym działaniu. Podgrzewacze tytoniu wykorzystują opatentowaną technologię do równomiernego podgrzewania tytoniu, zapewniając gładkie i bogate w smaku doznania. Podgrzewacz iqos jest łatwy w użyciu, dzięki prostej obsłudze jednym przyciskiem. Podgrzewacz tytoniu sklep Pomido oferuje wszelkie akcesoria służące do utrzymania Twojego urządzenia w czystości, aby służyło Ci w doskonałym stanie, jak najdłuższy czas.

Czyszczenie podgrzewacza IQOS

IQOS to popularny elektroniczny papieros, który zapewnia przyjemniejsze doświadczenie palenia. W przeciwieństwie do tradycyjnych papierosów, IQOS podgrzewa liście tytoniu zamiast je spalać. W wyniku tego procesu powstaje mniej odpadów, mniej zapachu i mniej dymu. Jednak nawet IQOS wymaga czyszczenia od czasu do czasu, aby zapewnić optymalną wydajność. 

Jak często trzeba czyścić IQOS?

Zakładając, że używasz podgrzewacze do tytoniu codziennie, zalecamy czyszczenie urządzenia raz w tygodniu. Czyszczenie IQOS pomaga Ci skutecznie usunąć wszelkie pozostałości, które nagromadziły się wewnątrz urządzenia. Daje to lepsze doświadczenie podczas palenia i przedłuża żywotność IQOS. Czyszczenie IQOS jest proste i zajmuje tylko kilka minut. 

Czym czyścić IQOSa?

Wykorzystaj zestaw manualny do czyszczenia IQOS, aby uzyskać najlepsze efekty. Specjalnie dobrane artykuły pomogą Ci szybko i łatwo wyczyścić IQOS, bez uszkadzania elementu grzewczego. Dzięki regularnemu czyszczeniu, Twój podgrzewacz tytoniu będzie w doskonałym stanie.

X