Dostawa i płatności - Sklep Pomido - tylko najlepsze okazje!

Dostawa i płatności

Zależy nam, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line, bądź za pobraniem. Zamówienia o wartości powyżej 50 zł wysyłamy za darmo (tylko w przypadku płatności online, nie dotyczy przesyłek za pobraniem). Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej przewoźnika.

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.


DOSTĘPNE FORMY DOSTAWY:

Zamówione przez Kupującego Produkty dostarczane są w jeden z następujących sposobów:

  • Za pośrednictwem Paczkomatów InPost – 14,99 zł
  • Za pośrednictwem Paczkomatów InPost z opcją płatności przy odbiorze – 19,99 zł
  • Za pośrednictwem Kuriera InPost – 14,99 zł
  • Za pośrednictwem Kuriera InPost z opcją płatności przy odbiorze – 19,99 zł
  • Za pośrednictwem Kuriera DPD – 14,99 zł
  • Za pośrednictwem Kuriera DPD z opcją płatności przy odbiorze – 19,99 zł
  • Odbiór osobisty w punkcie: POMIDO, ul.Dunajewskiego 85, 32-064 Rudawa – Bezpłatnie

W okresach przedświątecznych, ze względu na obciążenie firm kurierskich, termin dostawy może ulec wydłużeniu.


DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI:

  • Przedpłata

Płatność przelewem na rachunek bankowy odbywa się na zasadzie przedpłaty. Wysyłka towaru następuje po zrealizowaniu przelewu i wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj maksymalnie 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze, natomiast jeżeli przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 15 minut. Wszystkie informacje dotyczące przelewu są dostępne po złożeniu zamówienia.

  • Płatności elektroniczne – PayNow | Dostępne formy płatności: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard, Electronic, Maestro.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A.

Serwis PayNow umożliwia błyskawiczną realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu PayNow. Realizując płatność za pomocąprzelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Atutem tej opcji jest elastyczność i rozwiązania dedykowane, oraz najszerszy dostęp do kanałów płatności w Polsce. Transakcje obsługiwane przez PayNow zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

  • Płatność przy odbiorze

Wybierając formę płatności przy odbiorze, należność za towar zostaje uiszczona przy jego dostawie. W tym przypadku koszt pobrania zawsze wliczony jest w cenę przesyłki. Co ważne, wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe.

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.


NUMERY NASZYCH KONT BANKOWYCH: mBank 22 1140 2004 0000 3402 7731 7533


X